Kristen Stewart Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

[Crazy Days]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Üye Bilgileri
Joan_Runaways

Yeni Üye
Yeni Üye
Nazimo
1 2
Joan_Runaways
3 4

1 2
Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 29/10/10 Rep Puanı:18 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Los Angeles
3 4

[Crazy Days] Vide
MesajKonu: [Crazy Days] [Crazy Days] EmptyCuma Ekim 29, 2010 2:38 pm

Herşey Burda Başladı!

Bir gün bir PUB'a girmek için sırada bekliyordum.Herkes içeri girmek için bekliyordu.Fakat kimse
''hadi bizi içeri alın!'' gibisinden bağırmıyordu.Birden biri
''Heyy,sabaha girer miyiz?'' diye bağırdı.Baskın bi karakter olduğu belliydi.Herkes kahkaha atıyordu.O da her haliyle güldü tabi.Bodyguard sert bir bakış attı.Ben direkt bağıran kızı tespit edip yanına gittim.
''Bodyguard seni bulmadan ya tüymen ya da saklanman lazım'' diye fısıldadım.O da
''İyi söyledin,saol '' dedi.
''Ben Charlotte(Şarlıt).Peki ya sen?''
''Ben de Kristen''.Biz lafa dalmışız tabi.Havadan sudan derken PUB açıldı.İçeri girdik.Müzik,eğlence içki.Güzel zaman geçireceğimiz içime doğdu.Los Angeles'taki PUB'lar en iyileridir.
Kristen-''Bişiler içmek ister misin Charlotte?''
Ben-''Bana uyar''.
Biraz Bira içip dans ettik.Yorulmuştuk ve oturduk.Aniden iki sarhoş genç kavga etmeye başladı.Bodyguardlar müdahele ettiler.Bizde Kristenla onları gazladık.
''Hadi ahbap,vur vur!''
Daha sonra olay durmayınca polisleri aradılar.
Fakat bizde tehlike altındaydık.Onlara gazı verince iş daha da karışmıştı çünkü.
Hemen tüymeliydik fakat Bodyguardlar polisler gelene kadar kimseyi çıkartmıyorlardı.
Ne yapacaktık?..
Joan_Runaways Kullanıcının İmzası
Ulaşım http://kristen.yetkinforum.info/forum.htm

[Crazy Days]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası