Kristen Stewart Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bende Geldim Tam Olduk =))

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Üye Bilgileri
DarkNess^AnqéL

Yeni Üye
Yeni Üye
1 2
DarkNess^AnqéL
3 4

1 2

Yaş : Kayıt tarihi : 09/08/10 Rep Puanı:11 Mesaj Sayısı : 1 Nerden :
3 4

Bende Geldim Tam Olduk =)) Vide
MesajKonu: Bende Geldim Tam Olduk =)) Bende Geldim Tam Olduk =)) EmptyPtsi Ağus. 09, 2010 2:14 pm

Herkese Merhaba,
Adım Özlem Gizem....Liseye başlayacağım..
Gitar çalarım(amatörce tabi ki de ),kitap okumadan günüm geçmez,bilgisayara sırf ablam için giriyorum.
Sınıfın manyağıyım ama bir o kadar da akıllısı Her haltın altından ben çıkarım Ama derslerim çalışmama rağmen iyidir.Türkçe dersini hiç sevmem.Çünkü öğretmen bana kafayı takmış durumdaydı matematiği hiç sevmem ama en iyi dersim matematiktir bende nasıl olduğunu bilmiyorum
Ela gözlüyüm o günkü moralime göre göz rengimde değişiyor (sinirliysem siyah oluyor) .Uzun boyluyum,esmerim ve ne çok zayıfım nede şişmanım.Onlar arasında birşeyim...Team Jacob çıyımm....!!Çünkü çok tatlı gülüyor
Edwardada hastayım ama jacob daha bir farklı benim için.Team Krisçi olduğumu söylemeye gerek bile duymuyorum :D İşte ben bu kadarım unuttuğum birşey varsa eklerim.Sizleride tanımaktan memnun olurumm....
DarkNess^AnqéL Kullanıcının İmzası
Ulaşım

Bende Geldim Tam Olduk =))

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası